Поки Путін зайнятий Україною, у Дагестані (суб'єкт країни-агресора РФ) багато міст та селищ залишилися без електрики.

Так, із російських Telegram-каналів стало відомо, що мешканці Редукторного селища Махачкали вийшли на протести через чергове відключення електрики. До них на зустріч приїхав в.о.мера Наріман Темуркаєв та заступник мера Іслам Закар'єяєв. Люди скаржилися на якість життя у місті, оскільки навіть не можуть прийняти душ удома після робочого дня та поїздок у громадському транспорті.

Наголошується, що росіяни вийшли на мітинг уже не вперше – попередній відбувся 10 липня. На знак протесту люди безперервно ходили пішохідним переходом, поки світло не включили.

Водночас у соцмережах іронічно відреагували на новини про те, що російський уряд включив Махачкалу до топ-5 найкращих міст за якістю життя.

Читайте також:

Популярні новини зараз

Транзит для путінських олігархів та «схованка» на Крюківському вагонобудівному: нардепи вимагають жорстких санкцій проти Олега Осіновського

Повністю гола Анна Трінчер блиснула "принадами": таких розмірів ви ще не бачили

Ніжний, смачний та корисний: рецепт соусу з червоної смородини до будь-якого м'яса та шашлику

Адже ви про це не знали: скільки зберігаються миті яйця і чи потрібно їх мити

Показати ще

Українці масово скаржаться на затримку виплат: людям розповіли, із чим це пов'язано

Власників кондиціонерів штрафуватимуть на серйозні суми: готуйтеся накопичувати борги

Готуйтеся до відключення газу: українців уже попередили про серйозні проблеми - кого торкнеться